• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Pitbon

    Hmmm

    Här finns det nog någon man skulle kunna dejta.
    Varför bor ni inte i de norra delarna av landet?

  • stief84
    NyttNamn skrev 2014-04-11 18:58:07 följande:
    Pour some sugar on me...

    Kan du inte pussa på mig istället?
  • Chocolatina
    Zack skrev 2014-04-11 13:08:08 följande:
    Får man bjuda på en liten repris så här på fredagseftermiddagen? Snart dags att skåla in att ännu en helg tar sin början. Ha en trevlig sådan alla "helkroppstrådare" Skål.

     


    Woow! Vilken snyggingTungan ute
  • fialotta85

    Tittar alla på lets dance eller?! upp med bilder nu..

  • NyttNamn
    Mollsans skrev 2014-04-11 19:06:12 följande:
    riktigt snyggt….och sensuellt!
    Thanks Kyss
    Pour some sugar on me...
  • Chocolatina
    fialotta85 skrev 2014-04-11 20:18:41 följande:
    Tittar alla på lets dance eller?! upp med bilder nu..
    Simpsons Tungan ute