• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Lickiluu
    straight arrow skrev 2014-04-30 21:17:31 följande:

    Sexigt Licki!



    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
    Tackar tackar Pilen :)
  • Lickiluu
    NyttNamn skrev 2014-04-30 21:07:50 följande:

    En repris här med... Tungan ute



    Pour some sugar on me...
    Härligt NN! Står redo för lek du
  • Lickiluu
    jjander skrev 2014-04-30 21:15:00 följande:


     Glad valborg alla :)
    Mmm fin bild! Nästa gång tänd lampan så man ser mmmmmmera!
  • Dress
    Homme skrev 2014-04-30 21:28:21 följande:
    Fick bli lite seg, halvt-fyllebild med en del brösthår.
    Och härligaste pussmunnen! Kyss
  • läppar
    Dress skrev 2014-04-30 21:20:33 följande:
    Roligt att du gillar, bäste Herr Kaponjär FlörtSkål

    Jo, du brukar ju skylla på det där otekniska hela tiden... Flört Men... jag kan guida dig igenom det hela vet du. Ingen fara med det Cool

    Joo, den var till dig. Den var ju till hela tråden! Skrattande Och extra mycket till dem som lagt upp härliga duschbilder FlörtTungan ute

    Ha ha! Tack gumman! SoligSkål

    Tack så mycket snygging! Hoppas du haft en lyckad utflykt idag då SoligSkål




    Det undrar jag allt om du orkar FlörtDrömmer


  • jjander
    Dress skrev 2014-04-30 20:38:26 följande:
    Önskar hela tråden en trevlig Valborg med en repris :) phpeefJCn49677.jpg
    Vilken snygging man får se så här på kvällskvisten ;)
  • Dress
    läppar skrev 2014-04-30 21:33:22 följande:
    Det undrar jag allt om du orkar FlörtDrömmer
    Just try me! Cool