• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Miss poepie)
    Anonym (Kaponjär) skrev 2014-05-12 19:29:44 följande:
    Det är lugnt...jag tänker inte fria!...än iaf!Skrattande
    Haha, du är rolig du.

  • Anonym (Kaponjär)
    Anonym (Miss poepie) skrev 2014-05-12 19:31:30 följande:
    Haha, du är rolig du.

    Jaja...kram på dig...Skrattande
    Men tappa inte fokus nu, nu är det inte mig du ska tänka på heller! Bilder...ja bilder ack du sköna tös...inte Kaponjär!Drömmer
    Se så...vad väntar du på...egentligen?Skrattande
  • Anonym (Latin King)
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-05-12 19:08:02 följande:


    Sexigt sexig är du tatuerad?
  • Tristan69
    emerlina skrev 2014-05-12 20:13:35 följande:

    I`m on my knees for you......


    Right where you belong?

    ; P
  • BlueTooth
    emerlina skrev 2014-05-12 20:13:35 följande:

     


    I`m on my knees for you......

     


    Härlig syn....
  • emerlina
    Tristan69 skrev 2014-05-12 20:15:39 följande:
    Right where you belong?

    ; P

    I aim to please;)!
  • Nymulen
    emerlina skrev 2014-05-12 20:13:35 följande:

     


    I`m on my knees for you......

     


    The best a man can get. Fint att titta på också
    Just do it.