• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Ronga
    Anonym (Kaponjär) skrev 2014-07-07 21:27:20 följande:

    Prova med gamla familjeliv istället!

    gamla.familjeliv.se


    Nope ; (
    Det är Veronica Maggio på bilden, min kärlek! Sluta pma mig, jag är kille!
  • Anonym (Kaponjär)
    Dress skrev 2014-07-07 21:26:27 följande:

    Aha! Det förklarar saken. Jag kan inte runskrift, har aldrig brytt mig om att lära mig det. Inte visste jag att jag en dag nästan skulle missa en så gullig kommentar bara för det  (Imorgon är det jag som anmäler mig till en distanskurs i runiska )


    Haha...ja bibliotekarien är på hugget!
  • Umekillej
    Anonym (Kaponjär) skrev 2014-07-07 21:31:27 följande:

    Bara om man är abborre! :-P


    Fiskben är inte så sexigt...

    Men ett markerat blygdben är det sexigaste som finns.
  • Dress
    Nymulen skrev 2014-07-07 22:19:27 följande:

    Nature's calling

    phpaZb9FX99505.jpg


    Just do it again.
    Hm. Dubbeltydig med mening? :D
  • Nymulen
    Dress skrev 2014-07-07 22:22:48 följande:

    Hm. Dubbeltydig med mening? :D


    Tror du?
    Just do it again.
  • Ronga
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-07-07 22:55:00 följande:

    Godnatt!!


    Godnatt femina.
    Det är Veronica Maggio på bilden, min kärlek! Sluta pma mig, jag är kille!
  • Toomaas
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-07-07 22:55:00 följande:
    Godnatt!!
    God natt min söta ängel.... :)