• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • NeedfulThings
    Zack skrev 2014-07-15 19:07:11 följande:
    Och för den bilden förtjänar du ett stort WHAOOO!! Vilket mästerverk till smide. Jag är fullständigt betagen av din kropp :)
    Åh så fina ord! Skäms
  • straight arrow
    NeedfulThings skrev 2014-07-15 18:00:09 följande:

    Dags för en helkroppsbild, det har ni förtjänat FlörtHjärta


     


    Ah! Så vackert! Alla kurvor är precis så och där de ska vara... 
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • straight arrow
    Anonym (Miss poepie) skrev 2014-07-15 16:11:14 följande:
    Bilder på min "syndiga" spetsbody med öppningar på väl valda ställen  -väldigt uppskattad av maken här hemma *hehe*
    Snyggt mycket snyggt! 
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Umekillej
    SegaMorsan skrev 2014-07-15 18:56:22 följande:

    Fusk! Hade varit perfekt med hemmabio nu!!^^


    Jag är gansks nöjd
  • Zack
    NeedfulThings skrev 2014-07-15 19:08:44 följande:
    Åh så fina ord! Skäms
    Till en kvinna som dig är det inte svårt att finna mängder med synonymer till "vacker".
  • straight arrow

    God kväll på er alla!


    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • småsugen

    Klagar inte på nåt just nu...



     


    Livet är en dans på rosor, men det är en dans med svåra steg...
  • jobero
    småsugen skrev 2014-07-15 19:52:26 följande:

    Klagar inte på nåt just nu...


     


     


    Inbjudande...Tungan ute
  • småsugen

    Skulle vilja ge personliga positiva kommentarer till er alla som postat bilder i dag, men min platta o jag är inte riktigt överens....
    Så ett kollektivt: FINT, SENSUELLT, SNYGGT OCH SEXIGT till alla er underbara {#emotions_dlg.flower}HjärtaSkål


    Livet är en dans på rosor, men det är en dans med svåra steg...
  • Umekillej
    småsugen skrev 2014-07-15 19:52:26 följande:

    Klagar inte på nåt just nu...

     


    Somvanligt levererar du småsugen

    Du är så het att jag måste nog svalka mig