• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Nanime
    Anonym (badsugen) skrev 2013-02-14 17:33:50 följande:


    Jättesnyggt, som en gammaldags filmstjärna, du köpte den va?
    Tyvärr hänger den kvar i affären, får se om det blir att köpa den i morgon. Blev sjukt sugen på att köpa den måste jag ju säga..
  • Anonym
    Nanime skrev 2013-02-14 18:28:11 följande:
    Efter önskemål lägger jag upp en lite mer avklädd bild här också :P



    Otroligt vackert!
  • Anonym
    Nanime skrev 2013-02-14 13:53:55 följande:
    När man väl hittar en klänning, då kan man inte köpa den på en gång :/ Inte min typ av klänning vanligtvis men den satt så sjukt bra Solig



    Finns den i andra färger?
  • Nanime
    Anonym skrev 2013-02-14 19:09:18 följande:

    Finns den i andra färger?
    Den finns i svart också. Dock var den på rea så jag vet inte hur många som finns kvar i butik eller på internet.
  • Nanime
    Anonym skrev 2013-02-14 18:34:52 följande:


    Otroligt vackert!
    Tackar^^
  • Anonym (Allie)

    Åh jisses. Dog lite....:O Snygg!


    Mattias39 skrev 2013-02-14 09:14:09 följande:
    En repris, men passar väl in på vad jag ska ta mig nu....Ngn mer som vill ha kaffe?

  • Anonym
    Nanime skrev 2013-02-14 19:21:38 följande:
    Tackar^^



    Bara att du suger åt dig.Mycket vacker kropp!
  • Meddelande borttaget
Svar på tråden Helkroppstråden