• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • ÄngDal
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-07-27 10:34:44 följande:

    Härligt med sovmorgon


    Snygga ben! Glad
  • Anonym (Dumspirospero)
    Feel me skrev 2014-07-27 10:13:42 följande:
    Tror du inte att jag är jag, då är det ditt problem inte mitt.
    Jag har absolut inge problem med det, men med tanke på att vissa saker inte riktigt gick ihop! Ber om ursäkt om du tog illa vid dig! 
  • Anonym (Nyvaken)
    ÄngDal skrev 2014-07-27 10:57:33 följande:
    Snygga ben! Glad
    Tack
  • Borkason
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-07-27 10:41:50 följande:
    Tack...

    Gillar mina fötter med
    Hade lätt fått en lång stunds fotmassage av mig ;)
  • Anonym (Nyvaken)
    Borkason skrev 2014-07-27 11:12:42 följande:
    Hade lätt fått en lång stunds fotmassage av mig ;)
    Ah låter nice
  • Anonym (mmmh)
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-07-27 11:07:19 följande:
    Jag har absolut inge problem med det, men med tanke på att vissa saker inte riktigt gick ihop! Ber om ursäkt om du tog illa vid dig! 
    hahaha vad går inte ihop med henne då ? xD
  • Anonym (Solar)
    Västman skrev 2014-07-27 01:49:50 följande:
    Otroligt söt...
    Tack
    NeedfulThings skrev 2014-07-27 01:50:03 följande:
    Jättevacker!

    Men med den kroppen du har kan du gott ha en kortare klänning Flört
    Tack. Jag har kortare klänningar man just denna  dag kände jag för att ha denna på mig
    ÄngDal skrev 2014-07-27 02:08:14 följande:
    Herregud, vad ska man säga...väldigt vacker, sagolikt söt, så satans snygg, sanslöst sexig, löjligt läcker, högoktanigt helveteshet, attans attraktiv.

    Håret, ansiktet, kroppen, klänningen, hela din uppenbarelse. 10 poäng av 10, med extrapoäng för den fina posen på bild nr 2.

    Slutar du nu, blir det på topp. Men lämna oss inte...att det varit lite segt i tråden beror ju på värme och semester. Ta en paus möjligen, men försvinn inte för alltid...söta snygga sexiga Solar...
    Tack!
    Det kanske inte bli lika många bilder som förr men nån kan jag lägga in för ni verkar ju gilla min kropp


  • Anonym (Solar)
    Mysigast skrev 2014-07-27 02:23:34 följande:
    Vacker tjej ju :)
    Tack
  • Anonym (Solar)
    Beundrare skrev 2014-07-27 08:22:08 följande:
    Hej, vad sägs om en dejt? Du är helt klart en tjej/kvinna i min smak ;)
    Det säger jag nej till för jag har en pojkvän
  • Anonym (Solar)
    straight arrow skrev 2014-07-27 07:27:24 följande:
    Både sött och mycket vackert!
    Tack