• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (The gap)
    Lycky Luke skrev 2014-08-04 14:31:14 följande:

    Var det någon som sa torsomåndag???


    Jesus. Fucking. Christ.

    Nuff said.

    :P
  • blomkrukan01
    Borkason skrev 2014-08-04 14:30:16 följande:

    Gillar er killar... Men var e brudarna??


    Har ni fest eller? ;)
  • Anonym (The gap)

    Tros, torso, troslös, jag minns inte vilken dag det var i dag.

  • Anonym (Snuskig)
    straight arrow skrev 2014-08-04 12:33:42 följande:

    Trosmåndag... den som inga trosor har får gå med rumpan bar!


    Snyggt!
  • blomkrukan01
    Anonym (The gap) skrev 2014-08-04 14:44:36 följande:

    Tros, torso, troslös, jag minns inte vilken dag det var i dag.


    Lika bra att kombinera dagarna ;)
    Shit vilken kropp!
  • blomkrukan01

    Tagit mig upp till sittande position i alla fall.
    Måste vara typ 150 grader ute nu ;)



  • straight arrow
    Anonym (The gap) skrev 2014-08-04 14:44:36 följande:

    Tros, torso, troslös, jag minns inte vilken dag det var i dag.


    Härligt vackert!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • straight arrow
    Anonym (Snuskig) skrev 2014-08-04 14:46:07 följande:

    Snyggt!


    Tack heting!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Anonym (Kaponjär)
    Anonym (The gap) skrev 2014-08-04 14:44:36 följande:

    Tros, torso, troslös, jag minns inte vilken dag det var i dag.


    Haha...nej för mig råder det inga tvivel om vad jag gillar! Inte ens lite...om det ens är relevant för tråden eller dig! Blev att fundera på vad jag sändt ut för signaler...? Men jag är väldigt enkelspårig...som en enkelriktad gata ungefär fast mer som en räls utan växlar!

    Så hoppa på loket så åker vi!

    Galet fin kropp du hade, du får två tummar upp!