• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • k14
    Anonym (Solar) skrev 2014-08-06 22:21:08 följande:

    Jag bjuder på en sista bild för nu verkar det som ni har tröttnat på mina bilder.

        


    Näj !

    'mirin quietly

    Fortsätt gärna solar
  • swed38
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-08-06 21:56:43 följande:

     


    Mmm..perfekt att vila ögoen på innan läggning...
    Tokfin du är!!

    Solig
  • swed38
    Anonym (Solar) skrev 2014-08-06 22:21:08 följande:
    Jag bjuder på en sista bild för nu verkar det som ni har tröttnat på mina bilder.

        
    Mmm..vilken snygging!! Sexig kropp å fint ansikte. Har INTE tröttnat på dina bilder. Keep posting, please =)

    Solig
  • småsugen
    Borkason skrev 2014-08-06 20:49:25 följande:
    Men åhhhh,  kollar in här för första gången på flera dagar och en snygg rygg o rumpa är det första jag ser!! Lovely
  • swed38
    Anton Chigurh skrev 2014-08-06 16:08:18 följande:

    Det är mycket vackra kvinnor, och män, här i HKT, jag har inte tid att kommentera som tidigare, mitt liv har tagit en oväntad vändning, den lyckligaste vändningen som tänkas kan och tiden räcker inte till längre, men jag är förlåten, ni vet att jag älskar alla er som förtjänar det.

    Och det menar jag

    Å bara för det, så får ni en bild på mig, och inte bara på mig, ni får en en bild på den vackraste av dom alla, den sexigaste av dom alla. Den mest underbara kvinna Gud har skapat...... HjärtaMin kvinna.Hjärta

    Å må eran kväll bli en riktigt skön kväll.

    Kram //Anton


     


    GRATTIS till en supersnygg tjej!!!
  • småsugen
    Nilssson skrev 2014-08-06 19:49:31 följande:

    Nästan helkropp. Glad


     


    Och en himla fin sådan,  tycker jag
  • swed38
    Anonym (Snuskig) skrev 2014-08-05 21:09:40 följande:
    Tisdag betyder film och snusk!
    Hett, Hett, Hett!

    Vill bara ha mera av dig =) =)
  • Nilssson
    småsugen skrev 2014-08-06 22:36:29 följande:
    Och en himla fin sådan,  tycker jag smile6.gif
    Bara för det får du baksidan också. Cool

  • Beundrare
    goaskalice skrev 2014-08-06 21:24:02 följande:

    Schysst komplimang


    Go ask alice, ;) du gör dig riktigt bra på bild