• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Kaponjär)

    Kukfredag?

    Kan ni inte skicka varandra kukbilder istället? Man börjar bli måttligt trött att ni inte begriper bättre än att lägga ut kukbilder på ett öppet forum! Hur är det ställt med er egentligen...ja EGENTLIGEN?

  • MissK70
    Hingsten 1958 skrev 2014-08-15 15:38:22 följande:
    jo du är en av dom :)
    Ett stort tack!

    Kyss
    Ronga skrev 2014-08-15 15:32:38 följande:
    Det var inte igår!
    Hej igen
    Kyss Nä tittar in då o då bara


  • Jo01
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-08-15 09:53:12 följande:

    Ni kan få en före bild då...

    Alldeles naken och frusen


    Du är så fantastisk fin.
  • Hingsten 1958
    MissK70 skrev 2014-08-15 15:40:52 följande:
    Ett stort tack!

    Kyss
    Ronga skrev 2014-08-15 15:32:38 följande:
    Det var inte igår!
    Hej igen
    Kyss Nä tittar in då o då bara


    oj..sicken kropp , honey
  • Hingsten 1958
    Zack skrev 2014-08-15 14:29:55 följande:
    Härligt med en kvinna som inte är rädd för att pröva något nytt (vad än vi nu talar om här ;)....och precis som jag trodde så blev bilden kanonfin. Älskar den åtsittande tröjan som verkligen får framhävt dina fina kroppsformer. Hoppas du fick koll på flocken.
    oj jävlar vad snygg :)
  • Job79
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-08-15 09:53:12 följande:

    Ni kan få en före bild då...

    Alldeles naken och frusen


    Jag vet nåt vi skulle kunna göra för att få upp värmen ;)
  • Doctor Why

    MissK70...du är supersnygg och gör oss män lyckliga när du visar din kropp.
    Det är väldigt svårt att inte titta in i den här tråden Solig

  • mrspice
    Anonym (Tutte) skrev 2014-08-15 11:24:13 följande:

    Bröst va de ja !


    Oj oj! Det ser tight ut, dem där spräcker snart tyget.. Släpp ut de vettja!