• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • studentbruttan29
    ensamärstark skrev 2014-10-17 15:08:28 följande:

    Fredag! Måste firas!!


    Såna där trosor vill jag också ha. Vart har du köpt dem? Drömmer

    Ps. Snygg kropp. Solig
  • Aros02
    MaryM skrev 2014-10-17 10:26:11 följande:

    Får ju bidra med min rumpa nu när Mike var så snäll :)


    Snygg bakdel Mary!

    Rygg, svank, rumpa, midja. Gillar även den där lilla lufttriangeln nedanför den riktiga triangeln så att säga!
  • straight arrow
    ensamärstark skrev 2014-10-17 15:08:28 följande:

    Fredag! Måste firas!!


    Snygging!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • ulfsas
    ensamärstark skrev 2014-10-17 15:08:28 följande:
    Fredag! Måste firas!! smile1.gifphpYFyPls02896.jpg
    Sådana trosor passar bäst på sovrumsgolvetOskyldig
    De säger att Chuck Norris är tuff. Jag vet inte ens vem hon är?!
  • Anonym (Första)
    ensamärstark skrev 2014-10-17 15:08:28 följande:

    Fredag! Måste firas!!


    Oj oj, firas det med underklädsparty hemma hos dej ? ;)
  • jjj333
    ensamärstark skrev 2014-10-17 15:08:28 följande:

    Fredag! Måste firas!!


    Håller med! Du firar det på helt rätt sätt! ;)
  • ensamärstark
    studentbruttan29 skrev 2014-10-17 15:10:20 följande:
    Såna där trosor vill jag också ha. Vart har du köpt dem? Drömmer

    Ps. Snygg kropp. Solig
    Tack snygging! jag minns faktiskt inte vart jag köpt dom. På nätet någonstans tror jag !
  • Mattias39
    studentbruttan29 skrev 2014-10-17 14:11:49 följande:
    Oj, vilken komplimang från en riktigt läcker och het kille. Välkommen tillbaka Mattias. Solig
    Tack :)
  • MrMom

    Tack alla ni snygga kvinnor som vill visa upp er.....ni gör FL mycket roligare!!HjärtaHjärtaHjärta{#emotions_dlg.flower}{#emotions_dlg.flower}{#emotions_dlg.flower}


    Kik Daddy7006