• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Amys
    grumlig skrev 2014-11-08 09:08:14 följande:

    Godmorgon hoppas ni har en skön morgon! :)


    Godmorgon godingSolig
  • Jonte71
    Linda2 skrev 2014-11-07 21:37:37 följande:
    Kul att du gillade min bild.
    fantasier om mig säger du, får man fråga hur dom ser ut?Glad

    Klart du får fråga det, ska berätta lite här vad jag tänkte även om det hade varit trevligare att krypa upp i soffan tillsammans med dig och viskat i örat vad jag ville göra. Solig

    Det jag började fantisera var att jag ville komma fram till dig där du låg i soffan, dra bort byxorna från fötterna, spana in hur sexig du var där du låg och sedan se dig i ögonenen och le! Sen skulle jag vilja böja mig fram och pussa dig på knäna, upp över låren och magen för att sedan ge dig en intensiv kyss när jag lagt mig ner hos dig. ...
  • Jonte71
    Linda2 skrev 2014-11-07 21:47:56 följande:

    Så ser jag ut från sidan

     


    Är du en gudinna? Du har en kropp som en i alla fall!
  • Anonym (Nyvaken)

    En liten repris god morgon på er alla

  • jjj333
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-11-08 10:10:53 följande:

    En liten repris god morgon på er alla


    Vilken bra repris! Perfekt sätt att inleda helgen på! ;)
  • Thespywholovedme
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-11-08 10:10:53 följande:

    En liten repris smile1.gif god morgon på er alla phpluVIkn69114.jpg


    Repriser är uppskattat om de ser ut som denna. Bra start på helgen.
  • Zack
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-11-08 10:10:53 följande:

    En liten repris smile1.gif god morgon på er alla phpluVIkn69114.jpg


    God morgon sexy. Lika vacker att betrakta som alltid :)
  • Borkason
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-11-08 10:10:53 följande:

    En liten repris god morgon på er alla


    Snygg midja :)