• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Skurt)
    villaste skrev 2014-11-23 21:11:57 följande:

    Good evning


    Vacker bild!!
  • Anonym (NT)
    villaste skrev 2014-11-23 21:11:57 följande:
    Good evning smile5.gif
    Jättefin bild Glad
  • kanalltidblibättre
    villaste skrev 2014-11-23 21:11:57 följande:

    Good evning


    Wow, kvällens första geishainspirerade bild. Mjum. Solig
  • Zack
    villaste skrev 2014-11-23 21:11:57 följande:

    Good evning smile5.gifphpgcKSF663284.jpg


    Oh my....underbar bild. Den "dräkten" skulle jag gärna vilja se dig i...och därefter utan ;)
  • Pillare
    Anonym (NT) skrev 2014-11-23 21:05:56 följande:

    Japp! Det är så tråkigt med så många upptagna män som skriver, så jag föredrar det så här


    Tråkigt att höra.
  • Anonym (Ny 2)

    Gissar att det inte är lov att lägga upp bild på rumpan med en buttplug i utan att man blir avstängd. Har jag rätt?

  • Anonym (NT)

    Det blev en sväng till krogen igår, iförd den här skapelsen. Lite stor eftersom jag gått ner i vikt men bra rum att gömma ostbågemagen i Flört
    Svårt dock att ta en rättvis bild utan hjälp tillhands men detta fick duga Glad

    Vad tycks?


  • kanalltidblibättre
    Anonym (Ny 2) skrev 2014-11-23 21:31:19 följande:

    Gissar att det inte är lov att lägga upp bild på rumpan med en buttplug i utan att man blir avstängd. Har jag rätt?


    Fortsätt plugga så får vi se när FL pluggar ur....Skrattande
  • Anonym (Mr Big)
    Anonym (Ny 2) skrev 2014-11-23 21:31:19 följande:

    Gissar att det inte är lov att lägga upp bild på rumpan med en buttplug i utan att man blir avstängd. Har jag rätt?


    Nej då. Kön är bannlysta men röven är det ingen som har problem med :)
  • spännande
    Anonym (NT) skrev 2014-11-23 21:32:49 följande:

    Det blev en sväng till krogen igår, iförd den här skapelsen. Lite stor eftersom jag gått ner i vikt men bra rum att gömma ostbågemagen i 

    Svårt dock att ta en rättvis bild utan hjälp tillhands men detta fick duga

    Vad tycks?

    Vackert, hade varit ditt sällskap vilken dag som helst.