• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Beverly Marsh
    Anonym (pillllan) skrev 2015-01-11 21:18:21 följande:
    Du är så otroligt vacker och den där hakan hade man inte ens lagt märke till om du inte sagt nått! 

    Men precis en sån har jag med.... smile1.gif  
    Så vi kan ju bli hakbrudarna med rövarna smile5.gif hahaha
    Jag brukar ofta påpeka det jag ser som brister hos mig själv, nån självförsvarelsemekanism kanske så ingen annan hinner före, haha! Jag stör mig inte på den så mycket, men så här på bild blev den påtaglig Flört

    Men tack fina du Skrattande

    Hahaha, ja det får vi vara då Solig
  • Anonym (Oops)
    Anonym (Lykke) skrev 2015-01-11 17:51:22 följande:
    Du skulle passa ännu bättre i krans tror jag
    Nä tror inte det faktiskt
  • kanalltidblibättre
    Beverly Marsh skrev 2015-01-11 21:12:24 följande:

    Har haft en jättemysig helg, ni med hoppas jag? Solig



    Fan om jag ändå vore bra på photoshop så jag kunde få bort den där hakan Tungan ute
    Jag brukar inte kommentera hår och hud men du har väldigt fint hår måste jag säga igen. Den färgen är också cool. Och fin näsa.

    Nä, nu slutar jag innan det blir löjligt :)
  • natannatan
    Beverly Marsh skrev 2015-01-11 21:12:24 följande:

    Har haft en jättemysig helg, ni med hoppas jag?

    Fan om jag ändå vore bra på photoshop så jag kunde få bort den där hakan


    Bedårande! Underbart fin profil!
  • Anonym (Blyg82)

    Smugit runt här ett tag utan att vågat postat nått, nu var det ett tag sen jag var inne och skulle just ta mod till mig men såg att det var mycket jag inte kunde se. Kan man låsa bilder för vissa användare eller hur kommer det sig?

  • Anonym (Blyg82)

    Btw Bevery Marsh, otroligt söt, vilken utstrålning!

  • Memorex89
    Anonym (pillllan) skrev 2015-01-11 23:47:07 följande:

    Gooooo natttttt 


     


    Godnatt :) Snygg kropp ;)