• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (nykomlingen)
    Jon the papa skrev 2015-01-28 20:49:05 följande:

    Han har haft en sån där osedvanligt hemsk horribel, skitdag delux !! Men din härliga nya bild lös väl upp i hemskheterna väldigt väl! Haha en vill änna bara ha en kram nu ! (Ehm kan inte lova att jag inte håller händerna lite långt ner,,,, skyller det på dig isåfall i brist på självinsikt XD ) 

    Haha men håller mig ifrån 1 - biljonskalan för dina bilder fick den där varma känslan att infinna sig i magen och det är mer värt :) Få förunnat ;) 


    Uscha, sånna dagar är ruskigt tjatiga, men man läre ju gå igenom dom också! Vilken tur att du blev på lite bättre humör nu då ;)
  • Newbe sept
    Anonym (nykomlingen) skrev 2015-01-28 14:01:12 följande:

    Slänger in en sista bild för dagen, nu väntar jobb! :)


    Tusen tack nykomlingen!

    Ett trevligt tillskott! ;)
  • Anonym (nykomlingen)
    Anonym (hehr) skrev 2015-01-28 21:28:19 följande:

    Wow du spelar i en helt egen liga. Snyggt


    Men man tackar ;)
  • Anonym (pillllan)
    Anonym (Kaponjär) skrev 2015-01-28 19:39:42 följande:
    Haha det är just känner jag gör... smile2.gif Sen med tanke på hur du störde mig i arbetet och verkligen höll på att bokstavligen ställa till det! Så ja vad var det du sa! smile2.gif
    hahahaha  
  • Anonym (Godnatt)

    Puss


    Pillare skrev 2015-01-28 21:34:36 följande:

    [quote=74763538][quote-nick]Anonym (Godnatt) skrev 2015-01-28 21:21:32 följande:[/quote-nick]


    Godnatt!

    (nu kan man drömma om nåt fint)

    [/quote]
    Pillare skrev 2015-01-28 21:34:36 följande:

    [quote=74763538][quote-nick]Anonym (Godnatt) skrev 2015-01-28 21:21:32 följande:[/quote-nick]


    Godnatt!

    (nu kan man drömma om nåt fint)

    [/quote]
  • Anonym (pillllan)
    Beverly Marsh skrev 2015-01-28 20:02:42 följande:
    Håll inte andan! Just den "limmaren" visar inte upp sig hur mycket man än tjatar :P
    Han är jävligt svår att få bilder av hahaha
    Fast jag vet ju att han gör sig bra på bild
  • Påven Johanna
    kanalltidblibättre skrev 2015-01-28 21:38:51 följande:
    Har försökt hålla mig från HKT drogen. Ägnat mig åt fysisk fostran och inre koncentration. Den inre resan. Lugnet. Gick så där...Tungan ute
    Nu har ju massa nya skönheter letat sig hit också Skål. Fan vad ni är snygga! Bjuder på en bild efter dagens övningar. (Nej, inte högerhands pushups)
    Tänk på filmen 300Skål
      
    Du har dödat en massa perser? Det var ju både konstigt och hemskt. Annars är du ju snygg som vanligt. 
  • Anonym (hehr)
    Anonym (nykomlingen) skrev 2015-01-28 21:41:15 följande:
    Men man tackar ;)
    Att du gömmer dig bakom anonymitet visar att du är precis som mig  Något extra  o de är fan intressant alltså!. 
  • Pillare

    [quote-nick]Anonym (Godnatt) skrev 2015-01-28 21:48:05 följande:[/quote-nick]Puss [/quote]

    Puss puss!

    (hur kunde jag glömma godnattpussar??)

  • Anonym (Kaponjär)
    Anonym (pillllan) skrev 2015-01-28 21:49:04 följande:

    Han är jävligt svår att få bilder av hahaha

    Fast jag vet ju att han gör sig bra på bild


    Haha tack! Nu ska jag gå och tvätta lite ja iaf ladda maskinen. Fan så huslig jag är, finns ju husmus men vad är jag då?