• Anonym (jag)

    Varför vill killar ha sexbilder och sexfilmer på tjejer som de ligger med? och några andra frågor

    Jag måste höra lite här på detta forum, behöver nog några killåsikter. Jag har en fråga eller två frågor och den första frågan lyder så här: varför vill killar ha sexbilder och sexvideor på den tjejen som de har sexrelation med.


    Det är så här att jag är 40 år och nyskild, vart gift i 17 år, inte har haft så många sexpartners i övrigt, …fast det betyder inte att jag är oerfaren Flört


    Strax innan jag skilde mig smsade och chattade jag lite med en mkt yngre kille och under vår lilla flirt ville han ha bilder på mig som t ex på brösten och liknande, och då tyckte jag att det var lite pinsamt och det kändes inte upphetsande alls. Han fick typ en bild på mina bröst inget annat.  Men den relationen är nerlagd sedan 3 månader sedan.


    För 2 månader sedan träffade jag en man som är mer i min ålder och vi har känt varandra i 6 år (han var min chef). Vi har träffats och tillbringat en hel helg tillsammans och det var nog bland de bästa helger i mitt liv. Vi hade massa sex och vi stortrivdes med varandra, han tog väl hand om mig.


     Allteftersom vi bor 18 mil från varandra så smsar vi väldigt mkt till varandra. Vi har rätt så het smsande, bl a så har han skrivit och berättat för mig vad han vill göra med mig och det är riktigt trevligt att läsa.


    I början var dessa sms trevliga och lite sexiga, men med tiden så började det bli mer och mer sex i de, han ville se bilder på mig när jag är naken, sen på brösten och sen på ”musen” och jag skickade ett antal bilder till honom och faktiskt tyckte att det var spännande. Men han blir aldrig mätt och vill se mer och mer, som filmer på när jag smeker mig själv och gör det skönt för mig, och han vet också att jag har en dildo så han vill se när jag tillfredställer mig med den. 


    Jag har skickat en hel del till honom både bilder och filmer Flört och förvånansvärt så kändes det helt okey, inte pinsamt alls Flört det är väldigt spännande..men han sa till mig att han vill ha sex med mig och vill filma det...och det känns inte riktigt ok, det är lite osäkert från min sida..ska jag gå med på det?


    Jag skulle vilja veta varför det är så viktigt med sexbilder och varför vill killar se det så gärna. Vill också veta om det är normalt? Ser killar bara en mus i en kvinna/tjej…eller är man mer än ett könsorgan. Vad är det killar tänker på när de får bilder och filmer där tjejer smeker sig och tillfredsställer sig. Vad tänker ni på? Vad händer i ert huvud då, vad tänker ni? Tycker killen om tjejen som har skickat bilden/filmen till honom?


    En annan fråga är att jag tycker om den här killen, han är lite annorlunda vilket jag tycker är jättesexigt, han vill inte binda sig och inte jag heller, men risken är att jag kan börja tycka om honom lite mer än jag skulle behöva. Han var tydlig mot mig å sa att han trivs med mig och att sexet funkar finemang och att det räcker för honom, han vill inte ha ett förhållande pga att det blir för komplicerat för honom, inom parentes så jobbar han som chef på ett företag som expanderar, så han är upptagen en hel del. Han sa även att jag får träffa andra och ligga med andra för att jag behöver det efter ett långt äktenskap. Men han antydde att han inte kommer att ligga med andra… det tyckte jag att det var lite lustigt…


    Min fråga är hur ska jag göra för att få honom att tycka om mig lite mer, alltså jag vill förföra honom och få honom att längta efter mig. Hur gör man, hur ska jag förföra denna man? Som jag sa innan så är han lite annorlunda med väldigt klara åsikter och en man som gör ett starkt intryck på folk han träffar.

    Tack för tips! 


    Tacksam för alla svar och åsikter  Skrattande

  • Svar på tråden Varför vill killar ha sexbilder och sexfilmer på tjejer som de ligger med? och några andra frågor
  • paret

    Antagligen vill killarna ha bilderna och titta på då du inte är närvarande.
    Och ja, köra enmansshow hemma då till dem.
    Sen den här chefen som du vill ska tycka om dig mera, han vill ju inte?
    Han vill bara ha en sak hos dig, sen ska han tänka på annat, så tolkar vi det i alla fall.
    Det finns fler vettiga män som är lediga och kan visa litet omsorg om dig än nån som klappar dig i rumpan och ber dig gå för han ska göra affärer.

  • AndreeN

    Jag tror att han tycker att det är sexigt att se bilde och filmer på dig och att han njuter av det när han onanerar när han är ensam. Jag tror att det får honom att känna sig mindre ensam och att det är upphetsande för honom. Faktum är att om du spelar dina kort rätt så kan han komma att inse att han inte vill vara utan dig.

    Om du skickar honom en film där du har sex med någon annan så kommer han kanske på att han vill ha dig för sig själv? 

  • Haskel

    Även jag får lov att erkänna att jag gillar att få bilder, helst nakna sådana, av min tjej. Särskilt trevligt är det väl i början eller inledandet av förhållandet. Jag tror det beror på att självsäkerhet är väldigt sexigt. Att våga visa sig och sin nakna kropp på foto ger iaf sken av självsäkerhet. Att man vågar fota och skicka bilder på sina bröst och sin fitta. Därför tror jag det är så speciellt med nakna foton.
    Men hela kvinnokroppen är så speciell, så underbart vacker och underbar. Om kvinnor bara förstod vad de sitter på, skullle jämställdhetsfrågan varit omvänd. Inte ens jag förstår vad som är så speciellt, men tyvärr skulle jag nog göra nästan vad som helst om en kvinna använde sin kropp som lockbete, på rätt sätt. Bara doften och åsynen av en kvinnas underliv får mig att smälta helt. Detsamma gäller ett par bröst. Det är fantastiskt när en kvinna bjuder på sig själv. Men det är bra om ni inte använder era kroppar som "vapen", bara för att ni kanFlört

  • Jovial73

    Oj, har själv aldrig bett om att få bilder från min tjej. Älskar dock när hon retas med mig och skickar bilder där man endast kan se en skymt av musen eller tuttarna dessa lämnar lite åt fantasin även om jag har exakt koll på hur hon ser ut Flört Hon har även skickat "när"-bild på musen vid något tillfälle för att hon ville visa hur blöt den var. Men, tyvärr syntes det inte riktigt på bild. Bilden i sig var inte det som gjorde mig upphetsad utan mer grejen att hon ville få mig att förstå vilket humör hon var på Glad

    Har sparat alla hennes bilder, och kollar på dem lite då och då. Har dock inte onanerat till dem...

    Och det där med att skicka SMS, där man förklarar vad man vill göra med henne, gillar min tjej också Solig 

    Vet inte hur du ska få killen att tycka om dig lite mer! Låter som att du kanske inte behöver ha så bråttom med honom och eventuellt kanske inte ge honom mer och mer bilder och filmer. Tänk om han blir så mätt och belåten så att han tillslut tröttnar när han alltid får det han ber om? Retas lite som min tjej gör Glad Men, spela inte allt för svår, för då kan det få precis motsatt effekt.

    Lycka till Solig 

       
       

Svar på tråden Varför vill killar ha sexbilder och sexfilmer på tjejer som de ligger med? och några andra frågor