Mammor i nyköping??
Finns det några mammor där ute??
Finns det några mammor där ute??
Börjar bli lite tungt och otåligt haha :) Är i v.34 så är ett tag kvar men ändå längtar något enormt efter pyret nu. Allt är iallafall fixat och klart hemma och vagnen står redo och bbväska och skötväskan är packad.
Så Känner mig lugn och redo. :)
Loveisjustyou: vad härligt det låter!! Bara att ta det lugnt och njuta av sista tiden nu då :)
hej
är det här en grupp som i framtiden ev kommer att träffas?
jag söker nya vänner i nyköp då vi i aug kommer att flytta dit. skulle vara trevligt att ha några att fika o snacka med, med barn i samma åldrar.
Jo 3 mil utanför, så kommer behöva ta bilen i vilket fall som helst, Bor utanför staden nu oxå så de blir bara lite längre nu.
Okej ja det är en liten bit! Men i vissa av de utomliggande orterna som är lite större så finns det även där ibland öppna förskolor :)
Skulle vara jätte kul att hålla kontakten och se om man kan fixa en fika eller så, berätta lite om dig :)
Är det vården du jobbat inom innan?
hej hej hur är det med alla ?