kiwii skrev 2013-10-15 12:10:46 följande:
Jag hoppas bara den inte kommer för tidigt att den är helt klar innan den vill komma :) så vi får se när det blir av. Ush din foglossning låter inge vidare jag har jätte lite bara så jag ska inte klaga. Har ni några namn då? Har ni köpt mkt nytt eller har ni mkt sparande efter dom andra 2? Vi har handlat allt nu sen får vi väl se om det är nått som fattas :) Vill gå på ledighet nu räknar ner dagarna är så segt :( Är din älsta dotter 6 år :) hur gammal är den andra?
Det är den säkert ska du se ????
Nä den är ingen hitt, men man vänjer sig tyvärr, med första barnet började jag känna av lite foglossning i vecka 28, med andra i vecka 16 och denna gången i vecka 11 så det vart värre och värre :-/
Vi har våra namn klara :) ni då??
Vi har inget kvar sedan de andra, utan det blir att skaffa nytt nu :) lilla tjejen är 4,5 år så blev inte att man sparade på allt, vissa kläder bara :)
Hon blir 5 27:e mars så strax efter att bebis ska komma :)
Ja jag förstår att du vill vara ledig nu! Det är tungt i slutet, har du fått stor mage nu? :)