Kåt just nu?
Haha! Alltid (nästan) Haft sex under dagen och nu ska ja hjälpa mig själv till en skön orgasm innan dax att krama kudden.
Haha! Alltid (nästan) Haft sex under dagen och nu ska ja hjälpa mig själv till en skön orgasm innan dax att krama kudden.
Neol, precis.. För mig brukar det bli att ja börjar tänka på sexet jag haft eller nån fantasi och så börjar det pirra å bli fuktigt igen. Tack tack, börjar bli rätt nice faktiskt.
Ja klart ja tar tid på mig, allra helst när ja hittade sån trevlig tråd. Älskar förspel, och så varar det ju längre
Åh låter jobbigt att bli så kåt ute.. då vill man ju lixom ha det..
Ghoulish, kan du inte väcka tjejen eller roa dig själv som jag
Ja vi får väl se...
Det blir nog jag för det börjar bli jobbigt att skriva haha! Behöver båda mina händer!
Det är lättare att dölja om man är tjej dock. Har du hookat med nån okänd nångång? Inte på fyllan utan sådär när du blivit hård ute?
Försökte men hon ska jobba om några timmar:(
Haha!! Saken**** mena jag!
Hmmm...ja det är ju en nackdel med det här mediet helt klart Hade gärna hjälpt dig med det... Frigöra dina händer alltså eller uppehålla dem med något annat..
Haha mm jag förstod det;)äh får se..hänga här o lite på bc istället kanske:)
Nej men det är en sak jag ofta funderar på. Konstigt nog framförallt när jag åker tåg. Det är något speciellt med tåg som gör mig kåt. Hur som helst, när man sitter där och är sjukt kåt och uttråkad och ser alla omkring en som sitter och skruvar på sig, hur många som är i samma mood. Ibland när det suttit någon snygg tjej intill eller i sätet mitt emot som gett lite den känslan och varit lite småflirtig hade man ju velat hooka.
Hade en planerad dejt som tyvärr inte blev av för nåt år sen som gick ut på att vi skulle icensätta att vi träffas av en slump. Alltså första dejten typ på en bar, man tittar lite på varandra flirtar på avstånd och sen muggen om kemin kommer
Bodycontact:)tja nåt erotiskt får det ju bli ;)sj då;)?
Nice, kanske testar den nångång
Två par händer och ett gäng andra vitala delar ja.... Sexting! Tack för det, du lärde mig precis ett nytt väldigt bra ord. Hur kunde jag inte känna till det, som gammal räv inom det området??
Desamma! Skicka ett meddelande till min inbox så kan vi höras. Klicka på kuvertet i den gråa listen högst upp (om du använder dator). Klicka på nytt meddelande. Skriv Neol i "mottagarfältet"
Gör det, är ju en kontaktsida men man kan ju slänga käft där med o framförallt se på härliga ocensurerade bilder på naturliga kroppar:)
Mums, älskar godis