• Colisa

    Sambon bajsade ner sängen

    Anonym skrev 2013-04-03 18:58:06 följande:
    Ojojoj vad rediga ni är då, jag hade aldrig tagit reda på min sambos skit! Olycka eller ej, jag är inte hans morsa. Mycket annat gör man för dem man älskar men nej tack, fy så vidrigt!! Och hur många av era män hade tagit hand om eran skit då? Hur många kvinnor får ens vara sjuka för sina män medans männen beter sig som om de låg på dödsbädden av lite snuva..
    Jag hade blivit arg. Jag hade inte tagit hand om det och jag hade inte sovit några nätter mer hos min man under tiden han var sjuk om man ska behöva vakna i nån annans skit. Vidrigt!!
    Sen lagar jag gärna mat och pysslar om honom, springer ärenden mm men han får torka sina egna spyor å sin egna skit, han är en vuxen man.
    När jag blev akut magsjuk och spydde ner golvet skickade min man mig i säng och hämtade hink och trasa och städade upp efter mig. Senare kom han upp och tömde och sköljde ur spyhinken vid sängen. En riktig karl klarar sånt.Flört
Svar på tråden Sambon bajsade ner sängen