Inlägg från: Hallonet81 |Visa alla inlägg
  • Hallonet81

    Vår dåliga smak

    Ernst Hugo skrev 2014-02-05 19:34:46 följande:
    Åh ni kloka jag skall undersöka det djupare hur det står till med dem dåliga smaken hos henne. Troligen är det som gilmore säger att min smak är sämst. Jag kan vara lite snobb (O så pimsamt) ibland för att nästa sekund vara hämningslöst fullproppad med dammsugare (se ts. Jag kan stolt meddela en ny ovana - älskar Pepsi Max!



    Det som möjligtvis kan vara lite irriterande i längden, är ifall älsklingen inte är medveten om när den dåliga smaken gör sig gällande. För en snobb alltså. ;)

    Själv äter jag ibland Rydbergs mimosasallad. * rodnar *
  • Hallonet81
    Ernst Hugo skrev 2014-02-06 22:21:41 följande:
    Poirot@ Du har rätt som vanligt Grappa@ Hoody är sexigt ( fel tråd sorry) Roxanan@ Finns varma koppen än? Rosebud@ Bruna skor efter 18, nä nu får du skärpa dig Hallonet@ Har du kikat i mitt kylskåp ???



    Åh, kylskåp är spännande att kika i. Ditt är säkert fullt av skit hehe..Mimosasallad, pepsi, saftsoppa, risifrutti, leverpastej och allt möjligt slisksött ;)
Svar på tråden Vår dåliga smak