• Annalena55

    1. Mammor till barn 0-6 månader för marknadsundersökning

    Hej!

    Jag arbetar med kvalitativa undersökningar, dvs. fokusgrupper och personliga intervjuer, på ett svenskt marknadsundersökningsföretag. I slutet av juni kommer vi att genomföra en undersökning bland kvinnor med spädbarn 0-6 månader (ursprungligen var det endast 0-3 månader ifall du redan sett min förfrågan). Om du själv har ett spädbarn i denna ålder eller känner någon annan som har det och som skulle vara intresserad av att delta i en marknadsundersökning angående ett intressant ämne, var vänlig kontakta mig via denna tråd.

    En belöning kommer naturligtvis att utgå till alla de som deltar!

    Hälsningar
    Anna-Lena


    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2013-06-12 10:07
    En uppdatering av detta! Undersökningen kommer nu att omfatta mödrar till barn 0-12 månader, dvs. en utökning av barnets ålder.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2013-06-28 08:37
    Tyvärr kommer inte undersökningen att bli av! Tack för visat intresse.
  • Svar på tråden 1. Mammor till barn 0-6 månader för marknadsundersökning
  • Annalena55

    Det är en fokusgrupp som genomförs via nätet, i en chatt. Du presenterar dig bara genom ditt förnamn, så ingen annan i gruppen vet något mer om dig än vad du väljer att berätta. Är du intresserad kontakta mig då på följande så snabbt som möjligt:
    [email protected], 0733-36 45 83

Svar på tråden 1. Mammor till barn 0-6 månader för marknadsundersökning