Fimtips
Jag och en kompis (vi är i 40års åldern) brukar träffas och runka till en lämplig film då och då. Vi har båda två en bättre hälft och vi har några gånger bytt partner och legat med den andres i samma hus. Vi har även runkat varandra då och då, men inget mer
Nu är ju jag sugen på att utveckla vår "relation". Jag har varit sugen på sex med en kille länge och kompisen känns som en bra start, MEN han är så homofob.. Det blir svårt att prata om det bara rakt på. "NN jag vill suga din kuk" kommer nog att tas emot svalt.
VI brukar försöka ha med nya filmer när vi träffas, så jag söker en film med en tjej och två killar. All fokus på tjejen men jag vill att den vänder efter en bra stund, typ 20-25 minuter. Därefter vill jag att filmen svänger över mot alla sex med alla, exvis att tjejen får ene killen att böja suga den andre. Jag vill se hans reaktion.
Är det någon som har tips på en bra film?