• Anonym (Fan)

    Svin

    Träffade för 4 mån sen en kille. Han är en sån som mest ligger för sin egen skull. Vi träffas bara ca 2 ggr/v och då vill man ju naturligtvis ligga och då 2 ggr per tillfälle.
    Kan ju börja med att nämna att det knappt är tal om nåt förspel, han vill att jag tar på honom men han klämmer bara lite på mina bröst. Thats it!
    Jag är den typen som blir våt av ingenting, även om inte huvet hänger med.
    Vid första liggtillfället bryr jag mig inte om att försöka komma. Det finns helt enkelt inte tid och utan förspel behöver man mer än 2 minuter. Vid tillfälle nr 2 vet jag att jag har mer tid ( max 5 min ) och försöker komma då istället, vilket brukar gå bra.
    Idag var det samma visa! 2 ligg utan nåt särskilt förspel. MEN. ingen utav gångerna brydde han sig om hur vida jag kom eller inte. Det tog ca 2 min båda gångerna! Jag fick inte ens en chans!
    Blir naturligtvis sur och får en lam ursäkt. Nej föresten, det var ingen ursäkt från hans sida! Det var MITT fel att jag inte kom!
    Han hörde ju att jag stönade och "fick för sig att jag kom". Lamt. Vi har legat med varandra regelbundet i 4 mån och han vet inte när jag kommer! Som om det inte märks!
    Han tycker att jag ska säga att det är nära, att han inte får komma osv men vet man inte det efter 4 mån?!
    Det är inget annat än egoism!
    Blir det så första gången, fine men efter andra gången kan man väl för fan ha vett att avsluta det man påbörjat! För det är ju inte tal om att fortsätta tills jag fått mitt! Nåt borde man väl ändå lärt sig under sina 39 levnadsår?!

  • Svar på tråden Svin
  • Nallet

    Prata med honom.

    Vägrar han att lyssna och ändra på sitt beteende så är det väl bättre att hitta nån annan som synkar bättre med dig? 

  • Anonym (Blä)

    2 minuter! Du måste skämta?

    Så ni har sex i två minuter, inte ens förspel och han tycker du får skylla dog själv för att du inte hinner komma. Jag hade aldrig låtit den killen doppa igen förrän han visar lite lite mer respekt för det sex han tillåts ha med mig. Sex/samlag/knullet SKA ta tid.

    2 minuter. Han måste vara jävligt kass.

  • englasmamma86

    Herregud jävla svin, seriöst pinsam kille som kommer på 2 och 5 min ? Speciellt vid andra samlaget.. du borde prata med han och han bör ju träna upp förmågan att hålla sig! Ett samlag är genomsnitt 20 min .

  • pastabe

    En sån looser. Han beter sig som en 15-åring. Du är värd bättre eftersom han nog kan vara lika ointresserad av dina behov även utanför sängen. Vill du äta frukost med honom om 15 år? 

  • pastabe

    En sån looser. Han beter sig som en 15-åring. Du är värd bättre eftersom han nog kan vara lika ointresserad av dina behov även utanför sängen. Vill du äta frukost med honom om 15 år?

  • turbansmurfen

    Har ni sex i ett par minuter!?!?

    Jag o tjejen brukar iaf jhålla på 1,5-2 timmar... och då är det massor av förspel, smek, oralt osv inblandat.. Oftast brukar jag starta med att ge henne en orgasm på ett eller annat sätt, innan penetrering... Hon blir så avslappnad och njuter ännu mer då....

     

  • Anonym (Ställer upp!)

    Jag ställer upp!! Bara att säga när, var o hur

  • cazh82

    Sluta upp med att knulla det där egot, han borde skita i att ligga med brudar och runka i en lösfitta istället.

    Uppenbarligen är det bara in ut o sprut som intresserar...urk.

  • Anders 386

    Vilken helt osannolik tråd, trodde att det fanns lite mer förståelse bland kvinnorna här på FL.
    Är man inte två om ett samlag? TS måste självklart ta tag i saken o styra sexet dit hon vill. Man kan inte förutsätta att nån ska va en bra älskare bara för att han råkar ha en viss ålder. Han kanske har ett långt förhållande bakom sig  med en kvinna som tyckt om sexet på det här sättet. Eller ett förhållande med en kvinna som låtsats nöjd men inte sagt ett dugg om hur hon vill ha det. Och att anklaga en kille för att komma snabbt är helt otroligt om man inte vet orsaken. Han kanske inte kan hålla på längre än några minuter? Då får han tillfredsställa tex oralt. Men nån måste självklart berätta det för honom.

    Vågar inte tänka tanken på den kvinnliga storm som skulle utbryta om en kvinna skulle bli anklagad på det här sättet av män bara för hon var en dålig älskarinna. 

     

Svar på tråden Svin