Hur bra är ert sexliv?
Hur bra är ert sexliv?
Hur bra är ert sexliv?
Hmm, 5/5... inte bra, inte bra alls...
10/10.
Hm, jag förstår inte hur "mysa efter sex" kan vara ett mått på hur bra ett sexliv är. Själv skulle jag bli galen om min partner ville hålla på och mysa efteråt. Vi myser mycket annars tillsammans, men just efter sex vill vi bara pusta ut och somna. Men huvudsaken är väl att man vill samma sak :).
7/10. Har inte sex tre gånger i veckan eftersom vi inte syns varje vecka, men när vi gjorde det så hade vi det kanske 3-7 gånger veckan. När vi var nykära typ 1-3 gånger om dagen..
Inte mer än tre gånger i veckan och inte så mkt kyssar. Annars ja på allt! Det hade varit mysigt att kyssas mer men jag har så sjukt torra läppar och får eksem runt munnen av att kyssas. Är atopiker, dvs. jag har mycket eksem och väta och nötning gör det värre. Kyssar innebär ju båda :(
9/10