• JF77

    Bebisar i Kristianstad eller i närheten födda 2014

    Hej mitt namn är Jessica , nu har jag också hittat hit Flört

  • JF77
    JF77 skrev 2014-01-21 11:02:41 följande:
    Hej mitt namn är Jessica , nu har jag också hittat hit Flört
    Väntar mitt 5 barn i juli
  • JF77

    Hej! Jag bor i knislinge
    Var bor du? Ja jag har varit på ett ultraljud  i veck 14. och ska på ett ultraljud i vecka 18. Hoppas få reda på om det är en flicka eller pojke då. Har 2 pojkar och 2 flickor sen innan =)
    Glad

  • JF77

    Hej! Mina 2 pojkar är snart 15 och 10 år. Nova är snart 4 och den minsta Molly är 1 år . Nova går på dagis 15 timmar veckan. Så jag tänker förlänga min mammaledighet denna gången då det inte är lönt att gå tillbacka till jobbet ska ju vara ledig igen =). Ja jag ska ha dom bägge minsta hemma Molly som är 1 år och bebisen då. Spännande har aldrig haft så tätt mellan syskon förut hade ju planerat börja jobba nu i Januari men så kommer en bebis till=)

  • JF77

    Ja jag har också fysiskt arbete men inte farligt! Haft väldigt svårt att få havandeskapspenning dom andra gånger så jag  kommer förlänga dagarna så dom räcker. Ja dom kommer nog ha roligt tillsammans=)
    Illamående har jag rätt mycket och högt blodtryck. Försöker äta apelsiner när det är som värst med illamåendet=)
    Hjälper lite. Hur mår du under graviditen? =)

Svar på tråden Bebisar i Kristianstad eller i närheten födda 2014