Gekås ullared, lönsamt?
Vi bruka åka dit en gång varje år.
Köper kläder till barnen, sist vi va uppe köpte jag bodies för 40:-, jeans till äldsta pojken för 30:-, jeans till mig för 130:-, sängkläder för 99:-/st.
Jackor o termobyxor för 300-400:-.
Bakplåtspapper o maskindiskmedel köper jag så vi klarar oss i ett år.
Om det lönat sig att åka dit beror ju på hur långt mam kör o vad man köper