Inlägg från: Anonym (flyglarm mot IS) |Visa alla inlägg
  • Anonym (flyglarm mot IS)

    ISIS delar ut flygblad utanför stora moskén på Södermalm.

    Tycker dem skulle använda flyglarmet både på morron o kvällen varje dag för att varna för Is. då skulle folket vakna och förstå vad som är på väg att hända med vårat kära Sverige.
    Jimmie är den ända som kan rädda oss men han är förföljd av ettablissemanget.

  • Anonym (flyglarm mot IS)
    BCH52 skrev 2014-09-03 14:23:54 följande:
    Va? Vad kan Jimmies ända göra??
    Ända eller enda, spela roll va. ni proffsstyckare ska alltid märka ord.

    Jimmie har varnat för faran med islamistisk invandring och är den enda som är klarsynt i Sverige. Flyglarm eller Ej, det behövs någon som ställer ner foten och säger ifrån. det är nog nu. Sverige kan inte ta emot alla världens flyktingar. Varningssireningerna tjuter, dem är på väg och kommer att göra Sverige till en del av KALLIFATET om dem inte stoppas.
  • Anonym (flyglarm mot IS)
    Anonym (AttSeDödenIVitögat.) skrev 2014-09-04 18:31:42 följande:
    Jag är också lite av en konspirationsteoretiker. Jag tror exempelvis att världen styrs av de ökända 13 familjerna (Bloodline), och de har ju sina tillhåll i den rikare delen av världen.

    Det är ju inte en slump att alla kändisar i Hollywood är judar.

    USA låg ju bakom 911, med al-Qaida som täckmantel. Så, ja, why not. Det kan ligga något i det.
    Ingen tillfällighet att de kalla sig IS. dem vill kyla ner vår värld. igentligen under två lager is, IS-IS - men de döljer dem numera.
    Har Bloodlinarna med IS att göra???
Svar på tråden ISIS delar ut flygblad utanför stora moskén på Södermalm.