• Anonym (!!!)

    Hämnd!! - Tips tack!!

    Anonym (Krossad och spottad på!) skrev 2014-11-01 13:36:50 följande:
    Så vidrigt! Kram på dig. Just nu är jag rätt tacksam att jag inte gick med på att bli gravid med idioten. Han ville ha barn hyfsat snart. Fatta om jag hade fått barn med honom dessutom! Fan det gör så ont. Vet inte vart jag ska ta vägen.
    Hur lämnade du honom? Vad sa han? Försökte han försonas?
  • Anonym (!!!)
    Anonym (Krossad och spottad på!) skrev 2014-11-01 13:51:30 följande:
    Fick ett tips om att han hade besök hemma. Mkt riktigt. Åkte över och tog honom på bar gärning. Han sa ingenting. Han såg mest skräckslagen ut. Jag åkte därifrån och sen dess har vi inte pratat. Att han vet att det är slut utgår jag från att han fattat.
    Vad hemskt, kan inte ens förställa mig, sa han absolut ingenting, försökte han inte ens komma efter dig, ringa? Ingenting? Han är inte värd dig och inte heller ska du ringa och vilja prata med honom, han kommer inse vad han förlorat när han märker att du är borta på riktigt!! vet att det gör jätte ont men du kommer må bättre, först är man jätte ledsen och det känns bokstavligen som en kniv i hjärtat, sen känner man ilska och hat vilket oxå är en del av processen! sen är Han förhoppningsvis borta ur ens värld!!
Svar på tråden Hämnd!! - Tips tack!!