Jag är en reko man och far. Men nu är jag värd att älska med nån annan.
skicka pm till mig ???? orkar inte med moralisterna i offentligheten.
skicka pm till mig ???? orkar inte med moralisterna i offentligheten.
Naturligtvis har vi det båda bättre nu, men det beror på att jag fick reda på det och äktenskapet sprack. Hon berättade inte. Jag kom på dem.
Min man och jag är nog inga unikum, men det är möjligt att vi är en minoritet. Att paren sklijer sig flera år efetr otroheten behöver inte bero enbart på otrohet. För att du skulle få fakta och statistik kanske det borde lämnas med ett formulär vid skilsmässan där paren fyllt i anledning. Otrohet, leda, sjukdom med mera. Tänk då hade vi fakta och ändå hade jag inte litat på den.
Nej, inte på kö. Men jag har träffat en person vars yttre verkar vara som skapt för mig. Hon har även fantastiska kvaliteter som människa. Vår familjesituation verkar vara likartade. Vår sexuella frustration näst intill identisk. Jag är oerhört glad för det mötet. Mer än så berättar jag inte.
Livet är fantastiskt eftersom jag valt det förhållningssättet.