Anonym (K32) skrev 2015-05-27 01:06:22 följande:
Om penisstorlek? Om så, vad har dom med vad kvinnor föredrar att göra?
SamanthaJ skrev 2015-05-27 00:16:52 följande:
För min del föredrar jag ingen jätte kuk. Ser jag en kuk på typ 20 cm så känner jag hur fittan torkar ihop helt ärligt. Låter elakt, men är helt enkelt för att jag vet att det kommer göra ONT.
Då har du inte varit med en utrustad som vet hur man använder den. Jag har bara orsakat smärta vid ett fåtal tillfällen med mina 19 cm.
Men vadå vet hur man använder den? Jag tycker om att känna att hela är inne, vilket inte går med en såpass stor kuk för mig, för då gör det ont. Absolut är det viktigt att man är bra i sängen och inte kukstorleken först och främst. MEN jag föredrar inte det, det är för stort för mig. Kanske dom kvinnor du varit med känt annorlunda, alternativt så har dom inte sagt ifrån. Alla gillar inte stora jätte kukar som sagt, acceptera faktum. Skulle jag ha sex igen med ngn med så stor, och det inte gör ont så ska jag komma ihåg att meddela dig.