• BioBonus

    Vad hände?

    Synd när en hel tråd med intressant frågeställning försvinner helt och hållet. Men det landar rätt snabbt o personliga påhopp i den här delen av forumet så det är väl kanske inte så konstigt.

  • BioBonus

    Det var väl lite för många som kände att det var viktigt att komma med personliga påhopp... Inte alla som klarar av att hålla sig sakliga tyvärr, när de sitter bakom anonymitetens skyddande mur.
    Tillmälen som man aldrig skulle kalla någon IRL kastas glatt omkring till höger och vänster, som vidriga människa/du är sjuk i huvudet etc.
    Slutade bara folk med den typen av idioti så skulle väldigt många trådar vara mer konstruktiva i det här forumet än vad de är idag.
    Det verkar tyvärr dock som att det finns väldigt många människor här inne som mår bra av att vara elak mot främlingar - obegriplig mentalitet om du frågar mig.

Svar på tråden Vad hände?