Inlägg från: Binis |Visa alla inlägg
  • Binis

    Kan inte sluta handla barnkläder på tradera del II

    Hejsan!!!

    Köper och säljer en del på tradera men har allti problem med att min bild är för stor enligt deras mått Hur kan jag göra för att få den att bli rätt storlek, snäll hjälp mig

    Mamma till lill Ida, 040721. Väntar lillebror 060505.

  • Binis

    Måste fråga er som handlar annat än barnkläder på tradera *skratt* Handlar ni smink? Finns ju en del inplastade saker... känner ni till märket i.d? Det varkar vara många som säljer av just det märket, är det något bra märke?

    Kan man lite på dem som säger att produkten är ny när den ej är inplastad?

    Jag har mest sålt och köpt barnkläder så jag är ny på det här med andra karegorier på tradera

    Mamma till lill Ida, 040721. Väntar lillebror 060505.

  • Binis

    Tack för svaren. Då ska man alltså se till att det är inplastat då för att kunna vara säker på att det är nytt. Finns märket i.d i Sverige?

    Mamma till lill Ida, 040721. Väntar lillebror 060505.

  • Binis

    Ok, så man kan ej köpa de om man ej går på typ ansiktbehandling? Då är det väl rätt ok att köpa dem ouppackade på tradera Är de dyra? Så amn vet att man ej ger överpris

    Mamma till lill Ida, 040721. Väntar lillebror 060505.

Svar på tråden Kan inte sluta handla barnkläder på tradera del II