• Man 78

    Han vill "bröstknulla" mig, hur gör ni?

    elimo skrev 2022-08-25 09:46:08 följande:

    Jag brukar ligga på rygg ibland har han lite glidmedel men oftast ingenting. Jag håller ihop mina bröst medans han för den fram och tillbaka mellan brösten 


    Ger det dig något eller är det mest för killens skull?
  • Man 78
    Anonym ("Ger inget" på det sättet) skrev 2022-08-25 11:15:33 följande:
    Frågan var inte ställd till mig men det ger ju inget på det sättet du menar, men det blir en slags förlösande avslappnande känsla där stress, irritation, mensvärk och dåligt humör hos mig försvinner/minskar genom hans orgasm. 

    Så det blir lite "ta ut frustration" - grej att använda brösten, händerna, munnen eller fötterna på honom.

    Sådant kan ju vara förspel, en del av ömsesidigt sex och då blir det intimt, sexigt, tändande osv. men när en bara ger från start till slut så handlar det åtminstone för mig om lite andra känslor jag vill ha utlopp eller lindring för.

    Tack för svar, intressant. Just bröstknull verkar vara en vattendelare. Många kallar det omoget och porrskadat och att tjejer har ju ingen erogen son mellan brösten. 


    Personligen gillar jag det när tillfälle ges. 

  • Man 78
    Miss Sunny skrev 2022-08-25 11:37:08 följande:
    Vi brukar göra båda delarna.  Står jag på knä, så är det mera jag som "knullar/runkar honom".  Jag tar hand om kuken med båda händer, mun och tuttar. Som en dal av för-eller mellanspelet.

    Om det är han som juckar, ligger/sitter jag lite upp sådär. Han sitter gränsle över mig och kör kuken i mellan, och jag är nere med tungan på ollonet och retar då och då. Vem som håller ehop dom, är olika. Ett par grova manshänder som klemmer och knåder dom lagom hårt, tycker jag bara är skönt och tändande. Jag är 70 c, och han har ung grov kuk.
    Glidmedel behövs oftast inte, då vi gärna har knullat el. sugit innan. Den glider fint på en sås av svett, saliv och fittslev.  Härligt när han så sprutar upp till hakan/halsen.
    Tycker inte heller glidmedel behövs, kuken smörjer en del och sen är det skönare om det blir lite friktion. 

    Absolut härligt att avsluta där som du beskriver. 
  • Man 78
    Guldnovan skrev 2022-08-25 11:32:20 följande:
    Jag gör det ibland för att han gillar det och kombinerar ibland  med att slicka på ollonet. Att runka gillar jag ju också fast jag inte har nån erogen zon i händerna. Det blir nån sorts andrahandsnjutning. 
    Menar det, jag får ju ingen fysisk njutning av att slicka heller men gillar det ändå. Som sagt verkar bröstknull vara på den negativa listan medan oralt ligger på den positiva sidan, tex poden Alla våra ligg tog upp hur fånigt det var med bröstknull och att de gjort det som yngre men nu kommit till insikt att det var typ bara trams. Märklig inställning kan tyckas av en sexpositiv pod att lista vad som är ok och inte i sängen.
  • Man 78
    elimo skrev 2022-08-25 11:41:43 följande:

    Jag blir små kåt utav det


    Ja det är ju en väldigt bra anledning :) 
  • Man 78
    Anonym ("Ger inget" på det sättet) skrev 2022-08-25 13:28:02 följande:
    Det kanske är omoget och porrskadat, men roligt att ge och göra ändå. Jag ser inte att våga/vilja vara omogen ihop med sin partner som något dåligt. 

    Jag gör en drös andra grejer som inte ens har med sex att göra ihop med honom som andra skulle se som omoget men det är kul ändå. 
    Ja det är ju det som egentligen är det viktiga, att man gör det man tycker är kul och skiter i vad andra säger så länge man inte skadar någon såklart. 

    Skulle tro att jag också är rätt omogen mellan varven, kanske därför vi gillar bröstsex då :)

    Har mest reagerat på att just det här med bröstknull verkar vara en sån grej för många, iof i den här tråden finns många fans också, har ju ingen statistik att falla tillbaka på så det är väl som med allt annat, smaken är som baken. 
  • Man 78
    Anonym ("Ger inget" på det sättet) skrev 2022-08-25 17:56:12 följande:

    Glömde hur man gör det. Är enklare och snabbare om du använder brösten på honom än att han har sex med dina bröst om du förstår skillnaden.

    Sätt honom på kanten av en stol eller på sängkanten. Stå på knä framför, smörj in dem eller honom med babyolja, (inte smörj in utan kladda bara runt lite) kläm ihop tuttarna kring hans... och rör dig litegrann upp och ner, kläm lite olika mycket/lite så upp och ner samtidigt som ihop och mer isär. tar 2-3 minuter ca. sedan blir du kladdig i ansiktet eller under hakan. Kan även hamna i håret. 


    Har bara testat den där varianten nån gång. Gillar själv  att sitta på bröstkorgen. Även lätt att spruta ner lite grann i det läget om man säger så. 
Svar på tråden Han vill "bröstknulla" mig, hur gör ni?