Inlägg från: Anonym (Que) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Que)

    fundering

    Anonym (fundering) skrev 2015-10-22 17:56:45 följande:

    Förklara bad ordet betyder??


    Såg Nu en gammal tråd du skrivit i där du berättar att du har ett barn? Du om någon borde ju ha koll på vad dina gravidsymptom är?! Vad var egentligen ditt syfte med tråden?
  • Anonym (Que)
    Anonym (fundering) skrev 2015-10-25 20:09:20 följande:

    Läs rubriken ..


    Fundering? Vad funderar du på?

    Äsch du har fått svar på dina frågor av andra så lämnar denna tråd. Tack hej!
  • Anonym (Que)
    Nonym skrev 2015-10-25 20:14:02 följande:

    Ska stå "nicket" och "många" inte nickel och måhända *haha*


    Man måste älska autocorrect :)

    Ja de är bara pinsamt... Det finns inga genvägar när man ska gå ner, inga mirakelkurer. Att träna och äta rätt är det ända som funkar!
  • Anonym (Que)
    Anonym (E) skrev 2015-10-25 20:17:46 följande:

    Jag fick t.o.m en av mina kommentarer anmäld. Känns väldigt komiskt måste jag säga!


    Från den här tråden? Mycket märkligt isf...
  • Anonym (Que)
    Nonym skrev 2015-10-25 20:21:44 följande:

    Jag tränar inte, men har extremt tungt fysiskt yrke, och äter väl bara halv-vettigt, men går lätt ner ändå om jag vill, ser ju bara till att då äts MINDRE


    Hoppas att du inte tog min kommentar som något negativ till dig? För de var de verkligen inte :) precis, jag tränar inte heller men äter mindre mål 6ggr om dagen så jag aldrig blir megahungrig. Har haft samma vikt sen 3-4 är tillbaka när jag började med denna metod, jag vill ju inte gå ner iofs..
Svar på tråden fundering