Tjejer: Bröstknull pinsamt?
Vadå pinsamt? Är du tonåring?
Vadå pinsamt? Är du tonåring?
Mest i porrfilmer?? Porrskadad? Men herrejösses???
Fint. Här har vi t o m ett oskuldspar som överväger att eventuellt möjligen kanske knulla tuttar. Undrar om även de är "porrskadade"
Jag skulle inte säga att vi är det nej... Hon hade inte hört talas om det innan exet föreslog det, och inte har jag heller funderat på den möjligheten i någon större utsträckning innan hon nämnde det. Däremot har jag tänkt en hel del på ivern att "spruta" överallt som vissa tycks ha som jag har svårt att förstå. Det är klart att om man har oralsex eller handsex eller bröstsex måste ju strålen landa någonstans, om det går, men att man aktivt skulle välja att spruta ner sin flickvän känns konstigt.
Jag tycker att det känns lite omoget, något som tonårskillar gillar och skryter med. Jag tänker mig att man inte "behöver" sånt utan kan ha ett mera moget sexliv när man är lite äldre. Men man vet förstås inte vad det tar sig för banor. Kanske jag är den ivrigaste att spruta henne på bröst och ansikte om ett år. Men det måste ju ändå vara skönare att få komma i henne? Att bli sugen och att komma i munnen kan jag däremot förstå att måste vara jätteskönt, men jag tror inte att hon vill det. Åtminstone avböjde hon när exet ville det. Också detta "slapp" hon tack vare att han nöjde sig med brösten.
Vad håller du inte med om? Att det inte är skönt att "spruta"? Är du man eller kvinna? Nej vi har inte sex. Och jag har aldrig haft, så det är säkert jätteovanligt att vara så oerfaren som jag i min ålder. Men vi har en skön och spännande relation utan sex och njuter av att bara vara med varandra och lära känna varandra.
Men krävs inte det att partnern (kvinnan är välutrustad med bröst då? ^^
Har aldrig testat bröst knull faktisk, men pressar man ihop brösten så partnern kan känna brösten rejält? Antar jag man gör.
Haha vore rätt mysigt att känna killens stora kuk mellan mina stora boobs ^^
Bara det att jag har sagt till min partner att det vore sexigt om han sprutade över min bröst och smörjde in dem med hans sperma, men det verkade inte som han var lockad på det direkt :/
Haha nhe han är mer rump intresserad, har bägge två som tur är, men vore inte fel om han ägnade mer tid åt brösten ^^