BF Augusti 2016
Vill skriva nåt mer men kan inte komma på nåt ... Enda jag kan säga här är väl att det är väldigt ovanligt att det händer. Men jag önskar bara få reda på varför. Kanske får vi reda på det efter torsdag när barnet kommit ut.
Min äldsta tog det ganska hårt. Han blev ledsen och kom med frågor. Mellersta verkar det inte gått upp för riktigt än. De ska få ställa alla frågor de kan och jag ska svara på de så gott jag kan också. De är också en del i det här och behöver nog bearbeta det lika mycket som jag.
Jag var orolig att skriva här för jag antar att jag skrämmer upp er en hel del! :( stort förlåt för det!! Det händer ju inte alls ofta och ni känner era plus att några haft rul, några av er har snart :) och det kommer se bra ut!
Många kramar till er alla här inne!
Så tråkigt att din oroliga känsla stämde, helt fruktansvärt. Det är något man inte vill uppleva.
Så ledsen för er skull!
Hoppas allt går bra på torsdag och att tiden fram tills dess blir uthärdlig!
Många kramar
