• j a d e

    Killar gillar ni att slicka fitta

    Anonym (Mja) skrev 2016-02-23 22:28:58 följande:

    När blygdläpparna ser ut som rostbiff, aka "rostbiffsfitta", riktigt fult/oattraktivt och inget som jag går ner på.

    Nedan har du lite exemplar :p

    x.imagefapusercontent.com/u/HeekKink83/2520310/1268960292/g06cfd2486.jpg

    pingping.fantasti.cc/big/b/u/t/butt_eros/butt_eros_1a100f.jpg

    img.chan4chan.com/img/2009-04-30/1241119271174.jpg


    Jesus Kristus, vilka problem? Såhär började det, EN nolla på internet började referera till ej kritvita fittor som "rostbiff" och sedan ska övriga fjantar som du hänga på. Nej det är bra. Jag rekommenderar att du håller dig till att slicka övermogna persikor istället, för äckligare attityd till kvinnor får man leta efter.
  • j a d e
    Anonym (Mja) skrev 2016-02-23 23:24:27 följande:

    Någon som känner sig träffad? Och jag är nyfiken, reagerar du likadant på kvinnor som lämnar killar p.g.a. deras kukstorlek? Och anklagar du alla som drar skämt om små penisar för att ha en äcklig attityd mot män?


    Träffad av vad? Är det möjligt att diskutera med en anonym person på nätet som INTE beter sig som ett småbarn eller borde min egen rimliga slutsats här vara att DU känner dig "träffad" över din minikuk som du kanske t o m dumpats pga? Som svar på din fråga iallafall, så nej jag känner mig inte träffad, jag är heller inte här för att diskutera utseendet på min fitta. Vad gäller din sista fråga kan jag inte svara uppriktigt då jag inte känner några tjejer som dumpat killar pga liten kuk. Men som bonussvar anser jag att alla som såhär barnsligt nedvärderar utseende på andras könsorgan är löjliga.
  • j a d e
    vargveum skrev 2016-02-24 00:26:18 följande:
    Rostbiffskuk här! Lever på hoppet :)

    Jag gillar rosbiffsfitta förövrigt. Älskar fitta och rostbiff är ju nice... vad är problemet?
    Ja jag vet inte, jag gillar olika sorters fittor med men rostbiffhatarna kanske föredrar typ pastrami? 
  • j a d e
    Anonym (Mja) skrev 2016-02-24 00:41:24 följande:
    Träffad för att du själv har en?
    j a d e skrev 2016-02-23 23:34:56 följande:
    eller borde min egen rimliga slutsats här vara att DU känner dig "träffad" över din minikuk som du kanske t o m dumpats pga?
    Ska fråga min karl.Orkar inte böja mig så just nu.  
    Anonym (Mja) skrev 2016-02-24 00:41:24 följande:
    Jag har ingen "minikuk" om vi utgår ifrån det vetenskapliga medlet, jag har inte heller blivit dumpad p.g.a. min storlek, då jag alltid har varit den som har "dumpat".
    Jaha.
    Anonym (Mja) skrev 2016-02-24 00:41:24 följande:
    Jag anser inte att det är att nedvärdera, inte heller när man säger "streckfitta", det är bara ett bra sätt att definiera en viss typ av fitta på.
    Du kräks för att du känner dig neutral och icke nedvärderande? Ja där ser man. Upplysningsvis brukar "rostbiff" av er sort användas för att beskriva något äckligt emedan streckfitta är fantastiskt aptitligt. Ser du inte själv hur den här attityden är negativ och komplexskapande för tjejer som läser? Inga tankar om det?
    Anonym (Mja) skrev 2016-02-24 00:41:24 följande:
    Råkar du vara ~40+? För i dagens gravt porrskadade och jämställda samhälle så har detta blivit ett relativt vanligt fenomen.
    Nej, det råkar jag inte vara, om du menar över 40? Förstår inte riktigt din sista mening dock, vill du förtydliga litta? 


  • j a d e
    vargveum skrev 2016-02-24 00:51:44 följande:
    Fast jag älskar pastrami också...? Behöver hjälp här kanske?
    Jag behöver jättemycket hjälp här känner jag. Salami är också gott, ingen som har en salamifitta att bjuda på? 
  • j a d e
    Anonym (Mja) skrev 2016-02-24 13:29:20 följande:

    På samma sätt som mediokra/små kukar beskrivs som icke önskvärda och sämre medans stora är guds gåva till kvinnan i div kukstorlekstrådar på detta och majoriteten andra forum, tror du inte att detta är komplexskapande för killar som läser?


    Men dessa reagerar du förmodligen inte likadant över, eller hur?


    Vet du, jag tror du får adressera den frågan till någon som uttrycker dessa åsikter. 
  • j a d e

    Så allvarligt? Även i en tråd där män skulle kunna hylla sitt fittälskande får vi en bitter kvinnohatande slapptask?

  • j a d e
    Rakad Apa skrev 2016-02-26 20:03:24 följande:

    Skulle satsa mina pengar på att hon är bisexuell.


    Ding, ding, ding, vi have a winner!

    Åter till studion.
  • j a d e
    Rakad Apa skrev 2016-02-26 20:59:21 följande:

    Vad vinner jag? Stor nallebjörn? En weekend till Riga?


    En årsförbrukning inlagda grisfötter, tyvärr vet jag inte hur stor din konsumtion är men vi löser det? :)
  • j a d e
    Rakad Apa skrev 2016-02-26 21:42:07 följande:

    Men oj, vilken vinst! *tårögd av lycka*. En grisfot om dagen är bra för magen som min gamla farmor brukade säga.


    Låt den dra lite i tekoppen först bah, det är ett tips, men å andra sidan så goda som de är! Ja det var sannerligen en fin vinst, bra dag för dig här.
Svar på tråden Killar gillar ni att slicka fitta