• Pinkclear

    Testlagrets stickor..

    Tycker vissa tester är så svåra att avläsa. Har testat med clear blue äl test nub (rosa) är på bim+2 och får positivt. Fattar ingenting..

  • Pinkclear

    Jag är på bim +3 idag. Testade för skojs skull med äl test på bim+1 clear blues rosa. Som bara visar positivt lr negativt. Kom en glad gubbe. Rotade sedan fram ett gravtest visa negativt. Har fortsatt kolla med äl test bim+2 och idag på bim+3 fortfarande glad gubbe. Har inget mer gravtest hemma nämligen.

    Så vet inte riktigt vad som pågår nu haha. Här att äl test känner av både mens äl och graviditet. Vet dock inte vad som stämmer. Har aldrig vart sen med mensen tidigare. Kmr alltid kvällen innan beräknad eller morgonen för beräknad.

    Har jag kanske ägglossning så sent som på bim

  • Pinkclear

    Ja det är jätte konstigt. Mensen verkar inte komma, känns konstigt att inte få pluss på gravtest men på äl test om de vore graviditet men känns konstigt att ha ägglossning på bim +1,2,3 också. Alla alternativ känns så konstiga haha ;)

Svar på tråden Testlagrets stickor..