Min man skäms pga vår dotters pojkvän
Kan du inte runka upp maken lite på morgonen så att han åtminstone har fjong när han lallar omkring i pyjamasen bredvid den välhängde?
Kan du inte runka upp maken lite på morgonen så att han åtminstone har fjong när han lallar omkring i pyjamasen bredvid den välhängde?
Jag själv ser ju inga problem med det hela, därav konstigt att be om något som egentligen inte berör mig. Dessutom har vi annars en härlig jargong hemma och jag har ibland svårt att prata om "allvarligare" saker.
Vårt andra barn går för övrigt precia som vår dotters kille ofta runt i bara kalsonger under morgon och kväll. Har svårt för att be honom ta på sig pyjamas. Då kan jag ju inte med andra göra det.
Tycker som sagt att min man bör göra det själv, alternativt inse att det inte spelar någon som helst roll om hur man är utrustad.
Oseriösa "råd" undanbedes...
Men då får du väl stå ut med att din man glor på andra mäns penisar och gråter över det. Det enda som kan hjälpa honom är att gå i terapi.