Ni tjejer på BC!
Har utnyttjat Tinder nu lite och matchat med några...... men inga meddelande från kvinnorna. (har provat några gånger genom år och samma sak). Bästa är nör dom skriver att dom är feminister och för jämstäldhet...... ha ha ha säger jag bara.
Tjejpåbc kör ditt race!!!!
Jag tycker om när ni vet vad ni vill och tar för er !
Kan säga att jag anses snygg och sexig men stendött lopp. Däremot blir jag nedmailad av killar jag inte vill ha. En på 100 kan vara intressant om man har tur men då är det nåt annat fel på dem när man väl tar steget vidare.
Ser helt annorlunda ut på nätet nu än för bara 2-3 år sen. Så utplockat och oftast samma som härvar runt som man redan avfärdat på andra sidor .
Tror att de allra flesta män som är något att ha är i relationer eller är så eftertraktade att de knappast hinner sitta på datesajter. De flesta någorlunda attraktiva som jag träffat har haft diagnoser, social fobi, missbruksproblem eller för lite erfarenhet av kvinnor, sex och kärlek, därför varit ointressanta.
Dejtar inte längre och många som jag.