Inlägg från: Anonym (Sara) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Sara)

    Ni tjejer på BC!

    Har hittat några som varit ok men inte mer. Det finns ca inga män som kan/vill tillfredsställa en kvinna. Dom har tittat på porrfilm och tycker då att dom vet hur det ska gå till och vad kvinnor gillar :/ Men de allra flesta bryr sig bara om sig själva.

  • Anonym (Sara)
    Mr jonsson skrev 2018-02-11 17:40:39 följande:

    Tänk vad det passade väldigt fel på mej.

    En fråga: Om det nu finns en kille som jag som ser det som heligt att ta min kvinna till nya höjder av njutning finns det då kvinnor som tveklöst vill träffa mej och hos skulle jag då formulera mej på rätt sätt för att skillja mej ur mängden av män som bara bryr om sig själva?

    Du kanske ska skriva som pm för att inte avslöja hemligheten.


    Dom flesta skriver precis som du gjorde nu, att dom vill ta kvinnan till nya höjder. Det handlar inte om kvinnan, det handlar om dig. Du är inte intresserad av vad jag vill ha, utan du vill utföra det du tycker ska vara extremt bra för mig.

    Det märks redan på hur du formulerar dig och ger man någon som dig en chans så slår det aldrig fel. Det ska utföras en massa avancerade aktiviteter som inte är efterfrågade öht.
  • Anonym (Sara)
    MR Z skrev 2018-02-11 17:55:45 följande:

    Finns nog tyvärr många som är precis som du skriver Sara.

    Men vi andra ;) ......... borde ju finnas något forum för tjejer/kvinnor där ni kan tipsa om bra killar/män .......


    Dom som tror att dom är bra brukar vara värst, ett mått självkritik skulle vara bra för alla män..
Svar på tråden Ni tjejer på BC!