Är trött på storstadsdivor till brudar som bara ser ner på en.
Min låt
Det var du som skrev att du försöker efterlikna kändisar.
Sådant brukar märkas.
Det går inte att förklara vad det är att vara sig själv men slutar du efterlikna andra kommer du dit.
Strunta i att försöka vara cool, även det är en sak som finns där naturligt och går inte att efterlikna utan att det skiner igenom.
Mycket sexigare med en nörd som är sig själv än en vanlig som försöker vara cool.
Modemedvetenhet är också för mig personligen inte manligt
men finns säkert en massa tjejer som tycker det motsatta.
Jag lät förresten tjejen läsa den här tråden, och hon klandrade mig inte alls. Likadant är det för oss tjejer, menade hon. Att även de försöker vara på olika sätt för att män de är intresserade av ska fastna för dem, så jag var inte ett dugg "onormal" tyckte hon. Däremot undrade vad det är för bittra kvinnor som huserar på Familjeliv, en sajt hon aldrig hade hört talas om än mindre varit aktiv i.
Hon drog slutsatsen att det är kvinnor som är besvikna på sina egna liv för att de själva inte lyckas attrahera de män de vill ha. Kan det stämma?
