• Thu 15 Apr 2021 13:54
    286700 visningar
    15302 svar
    15302
    286700

    Håller med/håller inte med

    Håller med

    Fobier kan vara hemskt jobbiga...?

  • Fri 16 Apr 2021 03:53

    Håller med (iaf tillsammans med mat)

    Kokt broccoli kan vara gott till mat...?

  • Sun 18 Apr 2021 06:09

    Håller nog med, för ja det tror jag väl iaf

    Filmjölk är en okej frukost...?

  • Mon 19 Apr 2021 08:59

    Håller delvis med typ

    Dubbelmoral kan vara så jävla störande...?

  • Sat 24 Apr 2021 23:02

    Håller med

    Det kan vara mysigt att titta på skymningen ibland...?

  • Sun 2 May 2021 04:23

    Håller med

    Senapsgult är en gräsligt ful färg...?

  • Mon 3 May 2021 03:56

    Det är avkopplande att titta på serie...?

  • Mon 3 May 2021 03:57
    Nandez skrev 2021-05-02 22:19:16 följande:

    Håller med

    Det är kul att se en bra film?


    Håller med

    Det är avkopplande att titta på serie...?
  • Thu 20 May 2021 05:00
    Anonym (Göran) skrev 2021-05-19 11:48:48 följande:

    Håller med.

    Så som världen är verkar det som att politik inte fungerar för skapa en bättre värld.


    Kan hålla med tror jag

    De flesta människor är falska och elaka...?
  • Mon 24 May 2021 14:20

    Håller med om att det brukar vara det, men har blivit så ljudkänslig på sista tiden (ääännu mer än vanligt) så just exakt nu i nuläget tycker jag mest det är jobbigt /:

    Det är fint med träd som har lite sådär typ rödlila löv så här till våren...?

  • Fri 28 May 2021 11:00

    Håller inte med

    Energidrycker är ett måste för att orka leva...?

  • Sun 30 May 2021 11:08

    Håller med

    Det finns fördelar med att det serveras så kallad önskekost till vissa barn i skolan nuförtiden...?

  • Mon 31 May 2021 11:17

    Håller inte precis med typ, för tycker att kan va rätt lagom tror jag..

    Det kan va gott med hembakat bröd...?

  • Wed 2 Jun 2021 02:04

    Håller med om menas typ till kläder, men till att hänga folk vettefan...men tja vem vet, kanske bra det med..{#emotions_dlg.djavulsk}{#emotions_dlg.djavulsk}

    Det kan vara jobbigt att känna sig så stressad att man inte kan sova...?

Svar på tråden Håller med/håller inte med