Inlägg från: Anonym (Emma) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Emma)

    Problem med bonusbarnet

    Anonym (H) skrev 2019-03-03 13:46:41 följande:

    Alltså är så jävla trött på att läsa dina fientliga inlägg kring bonus/styvbarn. Du har noll förståelse eller erfarenhet i hur jävla JÄVLIGT det kan vara att som liten behöva splittra sin trygghet och helt plötsligt behöva leva under samma tak som en ragata som egentligen inte vill ha en där. DU har ett jävla val att INTE flytta in med någon annans barn. Det valet har aldrig barnen. Skärp dig och börja bete dig som en vuxen.. om det nu är det du är.


    Ess är ett troll som funnits på FL i säkert 10 år minst och spridit galla över bonusbarn tillsammans med ett ?litet hov?.
  • Anonym (Emma)
    Bullimor skrev 2019-03-03 22:02:06 följande:

    Känns allt lite förmätet att anonymt anklaga någon som använder sitt användarnamn när hon säger sin åsikt.

    Och man är inte automatiskt ett troll för att man inte uppskattar sk bonusbarn, aka styvbarn.


    Det är man definitivt när man sitter i drygt 10 år på samma forum och drar sitt eviga tugg om hemska bonusbarn och elaka biomammor på samma forum år ut och år in.
Svar på tråden Problem med bonusbarnet