Dejt
Alla har blivit illa behandlade, somliga mer än andra.
Du är ju kvinna så du sitter på alla korten, så igentligen behöver du inte göra något alls, vill du linda honom runt ditt lillfinger, tydligt läppstift och visa lite hud. Sen kasta med håret och skratta.
Det är ju han som kommer att göra sitt bästa för att visa sitt bästa. Så är det, så som bäst, gå dit på dejten. Det brukar vara en bra början. Så löser sig resten, beroende på vad du är ute efter, ett ligg, tillfälligt, eller långvarigt, så bör du bestämma dig hur ärligt du skall besvara hans frågor.
Om du försöker slinka ifrån att svara så kommer han att märka det. Det beror ju på hur han är och vilken nivå han är på. Det är ju sånt du ska kolla på första dejten. Får du sexuell attraktion, så e de ju nåt, får du inte det, så gör som dina kompisar gör.
Leta vidare. Finns mer män än kvinnor där ute så länge du är ute i svängen så falller det ned nåt i knäet på dig förr eller senare.
Gå in för att ha det trevligt.
Går du in med nerverna utanpå så går det sämre.
Men det är väl normalt och va lite nervös det är hälsosamt.
Lycka till.