Inlägg från: Anonym (Rebecca) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Rebecca)

    Vem är pappan?

    Anonym (Anonym) skrev 2021-02-23 07:57:00 följande:

    Låg med en kille 26/12 endast en gång, den andra från 28 varje dag flera ggr om dagen fram tills den 1/1. Enligt ul blev bebisen till den 30/12. Vad tror ni?


    Självklart kan det vara vilken som. Du får göra faderskapstest för att vara säker.
  • Anonym (Rebecca)
    Anonym (Anonym) skrev 2021-02-23 10:59:07 följande:

    Killen nr ett hade festat i två dygn så kan tänka mig att kvalitet inte är så bra på sperman. Kille nr två kom i mig 7 ggr 28-30. Jag själv tror inte att det är kille nr ett. Har en känsla av att jag blev gravid senare. För enligt min ägglossningskalender hade jag som mest chans att bli gravid 31/12-1/1


    Det kan fortfarande vara första killen som är pappan. För allas skull, men speciellt för barnets, måste ni ta faderskapstest om du behåller.
  • Anonym (Rebecca)
    Anonym (Undrar) skrev 2021-02-24 08:38:47 följande:

    Haha finns ingen som har äl flytningar i en vecka som en annan skrev. Man är fertil 3-Max 6 dagar innan äl.


    Och om det nu stämmer kan ju båda killarna vara pappan ändå, så...? I vilket fall måste ju TS se till att det görs faderskapstest.
Svar på tråden Vem är pappan?