Går det här att hyra ut (fritidshus)?
Du kanske skulle kunna åtgärda några småsaker, en micro kostar inte mycket om man köper allra billigaste men höjer servicen väldigt mycket.
Det vore bra med åtminstone nån slags bättre madrass i de hårda sängarna. Där tappar man genast i bekvämlighet och det känns inte som man vill varken rekommendera andra att bo där eller komma tillbaka själv.
Finns det bara brunnsvatten alltså, inte vanligt i kranen? Den biten gör det genast svårare att hyra ut, då måste man ju ha med egna dunkar vatten! Såvida du inte tänkt ställa ut några såna själv. Där går stugan helt bort för min del i alla fall.
Förutom det låter det som en rustik skärgårdsdröm som skulle ge dig stora inkomster, så se till att satsa på lite uppgraderingar bara först!
