Analsex
Analsex med kvinna som mottagare och mannen som givare. Vad tycker du?
Analsex med kvinna som mottagare och mannen som givare. Vad tycker du?
Jag älskade att ha det m honom. Jag tände på hans kåthet och skulle säga ja igen till en man som tänder på det. Så nej jag trycker självklart inte på "kommer ej på fråga". Svårt att läsa?
Fattar inte vad män ska i röven att göra. Du kan få problem med analinkontinens, främst om de är hårdhänta vid analsex.
Alla har inte alls analsex. Finns väldigt många som inte har och som blir äcklade av det. Snacka om att dra alla över en kam..
Det där däremot låter verkligen inte bra... är du påriktigt ok med detta? Om / när det tar slut mellan er o du är analinkontinent o nästa kanske inte ens är intresserad av analsex..??
Fel! I din fantasi är det kanske så.
Jag och min man har haft regelbundet analsex i +10 år, och jag har aldrig varit med om anal inkontinens.
Om du får sådana problem av det så gör ni på fel sätt!
Du måste ta hand om dig och inte göra så mot din kropp! Det går alldeles utmärkt att njuta av analsex utan att man får sådana men av det.
Måste tyvärr säga att jag blir illa till mods av att höra att du har utövat sådan felaktig analsex sedan 14 års ålder. Och sedan att du sprider dessa felaktigheter som att det ska vara så gör att många fortfarande har svårt att tro på kvinnor som ärligt njuter väldigt mkt av anal stimulans. Det ska INTE göra ont och du ska inte behöva läka efter!
Jag hoppas att du inte går med på något som du inte vill bara för att du tror på myten om att "alla gör det"
Och du tycker att det känns helt ok att vara analt inkontinent lite då och då, för att din man gillar att ta dig hårt och våldsamt i analen? Är du öht inte rädd om dig och din kropp? Ser du dig själv som någon sorts knulldocka som män har rätt att utnyttja? Har du ingen självrespekt?
Alla män vill absolut inte ha våldsamt och hårt analsex. Min man vill inte det och inte mitt ex heller. Analsex har/hade jag med båda, men vi tar/tog det alltid försiktigt. Det kan du och din man också göra, om du står upp för dig själv och inte låter honom utnyttja dig.
Du får ursäkta, men att dina vänner läcker bajs lite då och då tror jag inte på. Normala människor tycker inte att det känns ok att göra det. Men vill du gå runt och lukta skit, så är det väl upp till dig.
Du betraktar det alltså som helt normalt att gå runt med utslag och hemorrojder, samt läcka bajs, bara för att "alla män älskar analsex"?
Du skrev tidigare i tråden att din kille vill ha våldsamt och hårt analsex.
Alla män älskar inte analsex. Finns många, både unga och gamla, som inte vill ha det.