Hej!
Både Adam och Eva i Norrköping och Paradise Swing i Eskilstuna har mängder med rum att frossa i. Det finns också bar där man kan hänga och socialisera, och pool och bastu där man kan göra det samma. Det samma har de säkert på klubbarna i Stockholm (par i hjärter) och Göteborg. Det finns också en del klubbar i Köpenhamn. Själv har jag bara varit i Eskilstuna och i Norrköping, och det är jättetrevliga klubbar med jättetrevlig personal och hög etik.
Ett annat sätt är så klart att sätta ut en annons på BC. Det är inte jättelätt att hitta singla tjejer där, men att hitta par där kvinnan vill ha tjejsex och männen får se på är i alla fall lättare. Bäst är att gå på klubb och bara insupa atomsfären och känna av läget.
I Eskilstuna har de ett system, frivilligt, där man kan sätta på sig färgade band med sin läggning och vad man söker. Det gör det lättare att ni blir "hittade" av andra med liknande intresse. Annars går det bra att bara hänga i baren och prata med folk.
Det brukar vara middag precis när klubben öppnar i Eskilstuna, och det är trevligt och en chans att prata med folk.
Det är ingen som tränger sig på, utan det brukar vara artig konversation och mycket skratt bara. Där kan ni hänga och kolla läget och prata med andra par.
Det är relativt få singeltjejer där, och de som är där är uppvaktade. Att hitta ett par där ni båda män kan se på när era respektive har skönt ihop är helt klart möjligt. Det är många par där med bi-sexuella kvinnor.
Åk dit och kolla läget och bli van med atomsfären. Då kan ni gå runt och kolla i de olika rummen, hänga i baren och prata med folk. Bli inte rädda om någon frågar er om ni vill följa med på ett av rummen, utan svara bara artigt nej med ett leende så förstår folk.
På båda klubbarna finns flera rum där man kan stänga om sig. Eskilstuna har tex ett massagerum med en bänk, som står i ett duschrum. Där kan man använda massor av olja, och sedan bara duscha av efteråt. Trevligt ställe för era fruar att ta på varandra och utforska. Det finns också vanliga rum, med stor säng mm, som man kan stänga och bara vara ni. Sedan är det så klart lite större rum, som BDSM rum, gangbangrum, gungor, kors mm, där ni kan kika på de som inte stänger om sig.
Lycka till! Är säker på att ni träffar ett annat par som söker det ni söker! Kolla i kalendrarna till respektive klubb, på hemsidan, så der ni temat på olika kvällar. Ibland, tex vid Halloween, så arrangeras stora fester, och det brukar vara jättetrevligt.